Автор Тема: Самые модные политики  (Прочитано 939 раз)

Оффлайн ANDREY

• Ветеран
Самые модные политики
« Прикреплённый пост : 02/03/2009, 12:04:26 »
Женщины

Так, були опитані 11 експертів – дизайнерів, людей, чия робота безпосередньо пов‘язана з категорією "фешн". Серед них: Анна Бабенко, Андре Тан, Віктор Анісімов, Діана Дорожкіна, Оксана Караванська, Анна Бублик, Юрій Варивода, Лілія Пустовіт, Олена Голець, Олена Даць, Айна Гасе, а також ведуча "Світського життя" Катя Осадча.

Тож за версією українських знавців моди рейтинг найстильніших жінок-політиків України виглядає так.

5 місце. Королевська і Богословська

П‘яте місце розділили між собою Наталія Королевська з БЮТу та Інна Богословська з партії "Віче".

№4 - Кільчицька

На четвертому місці - Ірена Кільчицька

"Кільчицька - моя подруга, і я точно можу сказати, що вона завжди у всьому – топ, і в моді теж", - впевнено завірила ТаблоID дизайнерка Олена Голець.

№3 - Кужель

"А ще Кужель Олександра - молодець, вона взагалі одна з перших серед українських політиків звернула увагу на моду . Її костюми підібрані зі смаком, так само як і вечірні туалети", - сказала Анна Бабенко.

№2 - Богатирьова

"У неї класний стиль. Мені як дизайнеру вона імпонує. У неї багато нестандартних жіночих речей в гардеробі, вона не нудна. До того ж мені дуже подобається зараз її зовнішність..," – заявив дизайнер Варивода, переможець конкурсу у рамках показів круїзних колекцій "10×10"..
Також дизайнер одразу додав: "Моя подруга Айна Гасе одягає Юлію Володимирівну, а я, думаю, був би дуже щасливий, якби Богатирьова вдягалася у мене. Вона мені як дизайнеру по стилю підходить".

Юлія Тимошенко – перша

"Сучасна жінка, яка гарно по-сучасному одягається. І при тому, що вона політик, її костюми не такі сухі, сірі та стандартні, як офісні костюми Армані, скажімо. У неї в одязі завжди є якісь рюшечки, брошечки, квіточки. Будучи політиком, вона виглядає жінкою", - підкреслює Юрій Варивода.
"Мене взагалі політики не цікавлять. Вони якось всі у нас на одне лице. Єдиний яскравий персонаж це Тимошенко. Стиль передбачає харизму, в Юлії Тимошенко вона є. Вона вибрала свій стиль і йому слідує. Щоправда стиль теж потрібно змінювати...", – розповів Віктор Анісімов.
"Найбільш модною я б назвала Юлію Тимошенко. Її зачіска стала надихаючим фактором для багатьох дизайнерів всього світу. Тому її можна назвати встановлювачем трендів. Є такий термін англійською trend setter", - сказала в інтерв‘ю Лілія Пустовіт.
Взагалі ж, не всім опитаним українським дизайнерам легко далося судити про трендовість наших політиків. Пояснення було елементарним: світ моди та світ політики - не дотичні.
А другим фактором, який ускладнював формування рейтингу намодніших стало те, що, за словами деяких дизайнерів, українські політики як жінки, так і чоловіки, просто ще не вміють бути модними.

Мужчины

Вони не поступаються жінкам у ретельності вибору гардеробу. Костюм "Brioni", краватка Versace, туфлі Santoni, годинник Breguet – ось узагальнений портрет середньостатистичного українського політика.

№5 - Тігіпко

На п‘ятій сходинці опинилася людина, яка вже майже три роки, як пішла з великої політики. Проте екс-міністр економіки Сергій Тигіпко настільки запам’ятався фахівцям у галузі моди, що вони досі обговорюють його стиль.

№4 - Литвин

На четвертому місці у рейтингу наймодніших опинився екс-спікер парламенту Володимир Литвин.
Литвин уособлює солідність, прагматичність. Але у його одязі завжди є якась деталь, яка так чи інакше прихиляє до нього людей. Це може бути та ж кольорова гама його костюмів, якісь аксесуари", – передала слова популярного українського дизайнера Андре Тана його PR-директор.

№3 - Рудьковський

Третя позиція закріпилася за міністром транспорту Миколою Рудьковським. Проте слід зазначити, що опитування проводилося до того, як Рудьковський грубо порушив гардеробний етикет, вдягнувши білі шкарпетки під темний костюм.
"Міністр транспорту Рудьковський дуже стильненький", - зауважив Варивода.

№2 - Катеринчук

На другому місці – Микола Катеринчук.

Ахметов - №1

Але беззаперечне лідерство у рейтингу наймодніших – у Ріната Ахметова. "Я можу назвати стильним політиком Ахметова. Він завжди одягнений з голочки, дуже добре підбирає краватку, колір костюма. Він завжди виглядає продумано до найменших деталей", - пояснила свою позицію дизайнер, яка, до речі, іноді шиє для Юлії Тимошенко, Айна Гасе.
Також членами експертного журі, на думку якого опирався ТаблоID, при зведенні рейтингу, були відзначені й інші чоловіки-потітики.
Так, віце-прем’єр з питань ПЕК Андрій Клюєв був відзначений як чоловік, який "знає багато модних тенденцій, і ці тенденції не просто на себе приміряє, а вони ще й йому личать".
Екс-віце-прем‘єра Володимира Семиноженка відзначили як політика, на якому "завжди чудове поєднання краватки та сорочки, костюм, і відповідно чоловічі аксесуари".
Згадали дизайнери і лідера "Трудової України" Валерія Коновалюка, "регіонала" Віталія Хомутинніка, соціаліста Василя Волгу та БЮТівця Сергія Терьохіна.
"Нове, молоде покоління політиків взагалі добре за собою стежить", – каже дизайнер Анна Бабенко.

Оффлайн dimian

• Ветеран
Re: Самые модные политики
« Ответ #1 : 02/03/2009, 20:47:50 »
а у Кужель видели цепь, куда там новым русским  :o
Делать то, что доставляет удовольствие — значит быть свободным

Токмачанин из Харькова

• Гость
« Ответ #2 : 02/03/2009, 20:55:18 »
У  кого больше денег- тот и моднее! :)

Оффлайн bhima

• Почетный
  • Ветеран
  • *
  • Я старый солдат и не знаю слов любви.
« Ответ #3 : 02/03/2009, 21:21:59 »
Вот где наши бабки.   Робы и куфайки , кайло в зубы и урановую руду долбать.. ВСЕ
Золотые слова,согласен.

Janna Norman

• Гость
« Ответ #4 : 11/04/2009, 12:44:00 »
 :)Modnie?Ne uvidela ni odnogo  iz visheperechislennih :)

Оффлайн 25_forever

• Модер
  • Ветеран
  • *
  • товарищ москаль, на Украину зубы не скаль!
« Ответ #5 : 12/04/2009, 17:12:27 »
Согласен, Жанна: сколько бы эти уроды не навесили на себя золота - благородства они себе не прибавят.
[Ссылки доступны только зарегистрированным пользователям]
ГЕРОЯМ СЛАВА
Кто выиграл и кто проиграл - будет неважно. Между нами не будет разницы. Мы равны. Нет победителей и побежденных. Есть лишь те, кто сражается, и те, кто приходит пировать на поле боя после сражения