Автор Тема: Прививки  (Прочитано 2074 раз)

Оффлайн ANDREY

• Ветеран
Прививки
« Прикреплённый пост : 05/03/2009, 14:35:25 »
Как вы относитель к различным прививкам. И вы даете согласие на прививание вас или вашим детей?

Я вообще отказываюсь последнее время от прививок, так как после того что было от кори и краснухи, когда дети от прививок умирали или начинали болеть. Теперь аж страшно стало делать, мало ли что.

Оффлайн bhima

• Почетный
  • Ветеран
  • *
  • Я старый солдат и не знаю слов любви.
Re: Прививки
« Ответ #1 : 05/03/2009, 19:23:09 »
Раньше делали насильно(обязалово),щас не буду если предложат.

Оффлайн Реалист

• Юзер
  • Зоркий.
« Ответ #2 : 07/03/2009, 12:44:16 »
А почему?
Все лгут.

Оффлайн Sweet

• Почетный
  • Ветеран
  • *
  • Очарование - это красота в движении.
« Ответ #3 : 21/03/2009, 19:35:38 »
А Вы новости не смотрите?

Dima

• Гость
« Ответ #4 : 21/03/2009, 19:55:15 »
а может специально такими приколами вызывают недоверие к прививкам у населения? а потом эпидемия  и имеем чистую территорию...

Оффлайн dimian

• Ветеран
« Ответ #5 : 21/03/2009, 20:12:21 »
да ты что это же геноцид получится, какая наша власть не плохая но до такого врядли дойдет, они просто наживаются депутаты владельцы фабрик по производству этих вакцин
Делать то, что доставляет удовольствие — значит быть свободным

Оффлайн bhima

• Почетный
  • Ветеран
  • *
  • Я старый солдат и не знаю слов любви.
« Ответ #6 : 21/03/2009, 20:19:53 »
А почему?
При мне пацану стало плохо в течении 15 минут и его отвезли на больничку это первое,второе, организм законченная машина и без надобности лучше туда не лазить,все таки я думаю что действительно на нас испытывают мед  припараты,это как компьютерщики создают вирус, а потом разные антивирусы и рубят бабло.Все это передается на генном уровне  и последствия могут быть плачевны.Нормальный чистоплотный человек ,который полноценно питается и ведет здоровый образ жизни практически не подвержен болезням.Болезнь зарождается в сознании,надо иметь еще и духовную чистоту и благочестие.Таково мое личное мнение.

Dima

• Гость
« Ответ #7 : 21/03/2009, 20:46:53 »
Все это передается на генном уровне  и последствия могут быть плачевны.Нормальный чистоплотный человек ,который полноценно питается и ведет здоровый образ жизни практически не подвержен болезням.Болезнь зарождается в сознании,надо иметь еще и духовную чистоту и благочестие.Таково мое личное мнение.
;D
Значит Испанка была прям манна небесная... ну чистка от нечистых.....

Оффлайн mytokmak

• Почетный
  • Ветеран
  • *
« Ответ #8 : 21/03/2009, 22:07:16 »
Я всегда был сторонником прививок, я не считаю чем то плохим нарушать естественный баланс в организме. Последние события связанные с вакцинацией убедили меня в отказе от нее, хотя я все равно ее сторонник, но с использованием качественных препаратов.

sharikgav

• Гость
« Ответ #9 : 21/03/2009, 22:12:26 »
Я считаю что прививки - необходимы-ну хотя бы их минимальный ..набор..!

Оффлайн Реалист

• Юзер
  • Зоркий.
« Ответ #10 : 21/03/2009, 23:35:11 »
[Ссылки доступны только зарегистрированным пользователям]

Противникам прививок:

Стаття 5. Охорона здоров'я - загальний обов'язок
               суспільства  та  держави

Державні,  громадські  або   інші    органи,    підприємства, установи, організації, посадові  особи  та  громадяни  зобов'язані забезпечити пріоритетність охорони здоров'я у власній  діяльності, не завдавати шкоди здоров'ю населення  і  окремих  осіб,  у  межах своєї  компетенції  подавати  допомогу  хворим,    інвалідам    та потерпілим від нещасних випадків, сприяти  працівникам  органів  і закладів охорони здоров'я в  їх  діяльності,  а  також  виконувати інші обов'язки, передбачені законодавством про охорону здоров'я.

Стаття 10. Обов'язки громадян у галузі охорони здоров'я

Громадяни України зобов'язані:
     а) піклуватись  про  своє  здоров'я  та  здоров'я  дітей,  не шкодити здоров'ю інших громадян;
     б)  у  передбачених   законодавством    випадках    проходити профілактичні медичні огляди і робити щеплення;

в)  подавати  невідкладну  допомогу  іншим  громадянам,   які знаходяться у загрозливому для їх життя і здоров'я стані;
     г) виконувати інші обов'язки, передбачені законодавством  про охорону здоров'я.

Стаття 30. Запобігання інфекційним захворюванням,
                небезпечним для населення

Держава   забезпечує    планомірне    науково    обгрунтоване попередження,  лікування,  локалізацію  та   ліквідацію    масових інфекційних захворювань.
     Особи,  які  є  носіями  збудників  інфекційних  захворювань, небезпечних  для  населення,  усуваються  від  роботи  та    іншої діяльності, яка  може  сприяти  поширенню  інфекційних  хвороб,  і підлягають медичному нагляду і  лікуванню   за  рахунок  держави  з виплатою в разі потреби допомоги по соціальному страхуванню.  Щодо окремих  особливо  небезпечних  інфекційних  захворювань    можуть
здійснюватися обов'язкові медичні огляди, профілактичні  щеплення, лікувальні та карантинні заходи в порядку, встановленому  законами України.

У  разі  загрози  виникнення  або    поширення    епідемічних захворювань Президентом України відповідно до законів  України  та рекомендацій  органів  охорони  здоров'я  можуть  запроваджуватися особливі умови і режими праці, навчання, пересування і перевезення на всій території України або в окремих її місцевостях, спрямовані на запобігання поширенню та ліквідацію цих захворювань.
     Органи місцевої державної адміністрації  та  регіонального  і місцевого самоврядування зобов'язані  активно  сприяти  здійсненню протиепідемічних заходів.
...

Стаття 31. Обов'язкові медичні огляди

З  метою    охорони    здоров'я    населення    організуються профілактичні  медичні  огляди  неповнолітніх,  вагітних    жінок, працівників підприємств, установ  і  організацій  з  шкідливими  і небезпечними  умовами  праці,   військовослужбовців    та    осіб, професійна чи інша діяльність  яких  пов'язана  з  обслуговуванням
населення або підвищеною небезпекою для оточуючих.      Власники та  керівники  підприємств,  установ  і  організацій несуть  відповідальність   за  своєчасність   проходження    своїми працівниками обов'язкових медичних оглядів та за шкідливі наслідки для здоров'я населення, спричинені допуском до роботи осіб, які не
пройшли обов'язкового медичного огляду.
  ...

Стаття 42. Загальні умови медичного втручання

Медичне  втручання   (застосування    методів    діагностики, профілактики або лікування,  пов'язаних  із  впливом  на  організм людини) допускається лише в тому разі, коли воно не  може  завдати
шкоди здоров'ю пацієнта.

Медичне втручання, пов'язане з ризиком для здоров'я пацієнта, допускається як виняток в умовах  гострої  потреби,  коли  можлива шкода  від  застосування  методів  діагностики,  профілактики  або
лікування є меншою, ніж та,  що  очікується  в  разі  відмови  від втручання, а  усунення  небезпеки  для  здоров'я  пацієнта  іншими методами неможливе.
    Ризиковані методи  діагностики,  профілактики  або  лікування визнаються допустимими, якщо вони  відповідають  сучасним  науково обгрунтованим вимогам, спрямовані на відвернення реальної  загрози життю   та   здоров'ю   пацієнта,   застосовуються    за    згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта,  а  лікар вживає всіх належних у  таких  випадках  заходів  для  відвернення шкоди життю та здоров'ю пацієнта.

Ну, и, в конце-концов, отказ от медицинского вмешательства:

Стаття 43. Згода на медичне втручання

Згода інформованого   відповідно  до  статті  39  цих   Основ пацієнта   необхідна   для   застосування   методів   діагностики, профілактики та лікування.  Щодо  пацієнта,  який  не  досяг  віку 15 років,  а  також  пацієнта,  визнаного  в установленому законом порядку недієздатним,  медичне втручання здійснюється за згодою їх законних  представників.  (  Частина  перша  статті  43 в редакції Закону N 1489-III  від 22.02.2000 )
     У невідкладних випадках, коли реальна загроза життю хворого є наявною, згода хворого або його законних представників на  медичне втручання не потрібна.
     Якщо відсутність згоди може призвести до тяжких для  пацієнта наслідків, лікар зобов'язаний йому це пояснити. Якщо і після цього пацієнт відмовляється від лікування, лікар  має  право  взяти  від нього письмове підтвердження, а при неможливості його одержання  - засвідчити відмову відповідним актом у присутності свідків.
     Якщо відмову дає законний представник пацієнта  і  вона  може мати для пацієнта тяжкі наслідки, лікар повинен повідомити про  це органи опіки і піклування.

Т.о. окружающие "противников" люди, имеют право:

Стаття 6. Право на охорону здоров'я

Кожний громадянин України має право на охорону  здоров'я,  що
передбачає:
     а) життєвий рівень,  включаючи  їжу,  одяг,  житло,  медичний догляд  та  соціальне  обслуговування   і   забезпечення,  який  є необхідним  для підтримання здоров'я людини;
    б)  безпечне  для  життя  і  здоров'я  навколишнє    природне середовище;
     в) санітарно-епідемічне благополуччя території  і  населеного пункту, де він проживає;

...

Хотя разумеется, большинству глубоко нас... наплевать на то, что кто-то имеет на что-то право, "своя рубашка не жмёт", но желаю плохих снов тем, кто сознательно нарушает закон. Отказом от прививок вы подвергаете риску получить нехорошую болячку (причём риск этого выше несоизмеримо, чем поствакцинальных осложнений) не только себя и своих детей, но и окружающих, распространяя заразу, которая быстрее и легче прицепится к "отказникам"...

Да, насильно никто прививать не будет, но сознательно идя на такой риск не возмущайтесь, когда вашего ребёнка не примут (не допустят в детский коллектив) в садик или пионэрлагерь, а вам не дадут визу в какую-нибудь красивую страну ;) Прецеденты были. Хозяин-барин.
Все лгут.

Оффлайн dimian

• Ветеран
« Ответ #11 : 22/03/2009, 00:10:44 »
да все это понятно, раньше (три четыре года назад) делали и никто не задумывался про опасность, а щас после их краснухи и без причины умерших людях, страшно даже подумать что может быть
Делать то, что доставляет удовольствие — значит быть свободным

diamant_art

• Гость
« Ответ #12 : 22/03/2009, 00:25:07 »
С такими прививками как щас, и с такими горе-лекарями как нынче - на километр детей нельзя подпускать к "лекарям"!!!

Dima

• Гость
« Ответ #13 : 22/03/2009, 01:24:07 »
Реалист! Это все правильно.... Но как ты прокомментируешь ситуацию на сегодняшний момент с прививками и случаями ухудшения здоровья и летальных исходов после прививок?

Ну а вот противники и сторонники
хотелось бы и на это комментарии....

Оффлайн Реалист

• Юзер
  • Зоркий.
« Ответ #14 : 22/03/2009, 03:50:16 »
Я так много почитал подобных дискуссий, что нового для себя не вынесу уже из ещё пары...
Скажу так: "Ок, известны немногочисленные случаи поствакцинальных осложнений, к сожалению некоторые фатальны. Но известно в сотни а то и тысячи раз больше случаев, когда ухудшения и смерти наступили в результате отсутствия прививок - это называется "Заболеваемость" и "Смертность" от инфекций."
Ещё скажу, что большое кол-во народу гибнет от транспорта - есть возражения что он нужен? Кое-кто погибает от электричества - нет возражений? Прививки - явление массовое. Электричество тоже. Сравните кол-во смертей от того и другого... Да, инфекции не ко всем цепляются, но все контактируют. Электричество не всех шибёт, но все пользуются... Кто знает заболеет он или нет? Кто знает шибанёт его новым феном или нет? От инфекции есть прививка, от электричества есть изолента... Иногда изоляцию пробивает очень высокое напряжение, иногда и прививка не сдерживает инфекцию. Имхо всё логично. Но если всё время пользоваться неисправными приборами и голыми проводами - больше шансов заискриться? Отож...

Давайте вспомним эпидемии, которые уносили тысячи жизней, прививки от которых свели к нулю или близкому к этому значению случаи смертей. Что провозгласил мир не так давно? Победу над оспой, чумой, помните? Да, встречаются десятки случаев по всему миру  (и, кстати, в основном там, где прививками не охвачены были люди в своей массе), но тысячи не гибнут? Нет.

Кто откажется от прививки, к примеру, от птичьего гриппа, когда в каждом дворе будут кашляющие пернатые? Когда она будет допущена к применению, разумеется. Кто откажется от прививки от СПИДа, если в некоторых местах процент инфицированных достигает трети? Или все перешли на виртуальный секс? ;)

Поищите в сети понятие "железные лёгкие" - в допрививочную эру были тысячи парализованных, не имеющих возможности дышать самостоятельно, проводящих всю свою жизнь в металлической барокамере, которая позволяля дышать, создавая разницу давления вокруг грудной клетки, наполняя лёгкие воздухом. Всю жизнь лёжа на спине, одна голова торчит, с зеркалом над лицом, что бы видеть окно и кусок неба? А всё произошло на весёлом пикнике, на природе, и всего лишь 3-х миллиметровый клещик укусил...

Не надо к лекарям обращаться. Угу. Они тоже не хотят лечить тех, кто не хочет лечиться. Но будьте последовательны - приняли решение не прививаться, не ждите что Вас вылечат во что бы то ни стало, особенно после длительного периода самолечения ("все прекрасно разбираются в политике, медицине, сельском хозяйстве и спорте") А потом "доктор помогите", "все врачи плохие"...
« Последнее редактирование: 22/03/2009, 03:53:54 от Реалист »
Все лгут.