Автор Тема: SLO[W]GET: “Мій шалений світ” (Интервью)  (Прочитано 556 раз)

Оффлайн ANDREY

• Модер
  • Ветеран
  • *
SLO[W]GET: “Мій шалений світ” (Интервью)
« Прикреплённый пост : 21/12/2008, 10:39:17 »
Важкі рифи гитар. Нестримний потік енергії від натхненного торкання до струн. Емоційний ритм барабанів. Пронизуючий, на грані зриву, голос. Крик. Шепіт. Знову крик. І музика, сповнена почуттів, переживань, сповнена живої енергії… На сцені – гурт Slo-w-get.
Ця команда створена 15 квітня 2007 року, грає в стилі alternative-metal. Хоча гурт доволі молодий, але вже досяг немалих успіхів. Дебютний концерт хлопців відбувся у Токмаку. Старт виявився більше ніж вдалим. Потім були концерти у Дніпропетровську, Кривому Розі, Кременчуці, Черкасах, Маріуполі. Найвище досягнення музикантів – перший альбом «Мій шалений світ», найголовніший здобуток – його визнання поціновувачами якісної музики та просто меломанами українських міст.
Музика Slo-w-get пронизує. Хочеться знайти в ній щось для себе. Музику ж створюють звичайні хлопці. Хоча, мабуть, не зовсім звичайні… З ними – моя бесіда...
– Ваш дебютний альбом «Мій шалений світ» був сприйнятий слухачами дуже добре. Розкажіть трохи про процес його створення.
Артур: – Автор музики – я. Автор слів – Максим Яківюк. Запис альбому – це була каторга... Дуже тяжко було все це привести до ладу, досягти більш-менш гідного звучання. Але врешті-решт все-таки ми записали чотири пісні та Intro з Outro.
Максим: – Intro з Outro нам записав звукорежисер інженерної академії Дмитро Масліхін, за що йому велика подяка.
– Кому ви присвячуєте свою творчість?
А: – Усім людям, які можуть знайти в нашій творчості себе, щось схоже на їхнє повсякденне життя, на світосприйняття.
М: – Усім, хто сприймає нашу творчість. У кожного своя історія, але всі люди схожі між собою, і в кожній пісні можна відшукати щось потрібне саме тобі.
– Звісно, у вас вже з’явились справжні фани, може, навіть фан-клуби. А чи були негативні відгуки?
А: – Фани в нас, мабуть, є, але поки що небагато. Маємо сторінки в Інтернеті, де будь-хто може ознайомитися з нашою творчістю.
М: – Щодо негативних від-гуків, то, звісно, вони були, бо без цього не буває справжньої музики. Будь-яку критику треба вміти сприймати.

…На сцені – Slo-w-get. Не варто перебільшувати успіхи гурту, але применшувати їх значимість також не слід. Молода, перспективна команда. Амбіційна і наполеглива. Творчі та енергійні хлопці. Оригінальний підхід… Подивимося, що буде далі. Зичу їм успіху.

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal